FAQs

Frequently Asked Questions

Teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün veya yanlış ürün bulunması halinde, durumuanlatan bir e-postayı info@Nihacocuk.com'a ilettiğiniz takdirde gerekli işlemler,bilgilendirme ve yönlendirmeler ivedilikle yapılacaktır.
Nihacocuk.com’dan almış olduğunuz bütün ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.Ürün iadesi ile orjinal faturası gönderilmelidir. Ürün iadesi için WhatsApp hattımızaveya info@Nihacocuk.com’a mesaj atabilirsiniz.

Nihacocuk.com, size ait kişisel verileri, sizin onayınız ve bilginiz olmaksızın üçüncükişiler ile paylaşmaz. Nihacocuk.com güvenlik amaçlı; hem SSL, hem de kredi kartıbilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Alışverişyaparken kullandığınız kredi kartınız, bankanızın ödeme sistemleri güvencesinde olup,Nihacocuk.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi asla göremez.

Stokta bulunan ürünlerimizde kargolama en geç ertesi iş günü yapılmaktadır. Teslimat yapılacak adrese göre kargo teslimat süresi değişmektedir. İstanbul içi 1-2 iş günü sürerken İstanbul dışı gönderimlerdebu süre ortalama 2-4 iş gündür. Siparişinizin Ulaşma Süresi: Ürünlerin Tedarik Süresi + Kargo Firmasının Teslim Süresi olarak hesaplanmaktadır.